Oblečení pro nošení dětí v šátku a nosítkách

  Oblečení pro nošení dětí je neodmyslitelnou součástí vybavení pro nošení dětí v šátku či nosítku. Skvěle ochrání Vás i Vaše dítě před chladem, větrem a  vlhkem a zajistí Vám i miminku maximální pohodlí a spokojenost. V nabídce našich výrobků naleznete toto oblečení vyrobené z prvotřídních outdoorových materiálů. Při použití tohoto oblečení oceníte tělesnou blízkost s vaším miminkem a neustálý přehled o jeho tepelném komfortu, které toto oblečení zaručuje.
  Nyní již nic nebrání vašemu volnému pohybu v přírodě, ve městě či parku za jakéhokoliv počasí.

  Ochranné kapsy na nošení dětí

  Ochranná kapsa pro nošení dětí - ŠanamiOchranná kapsa pro nošení
  Tyto ochranné kapsy jsou nepostradatelným pomocníkem při nošení dětí během chladných podzimních a zimních dnů. Lze je použít i při nošení v kolíbce a v kombinaci se všemi šátky a nosítky (Manduca,aj.). Lze ji použít jak při nošení na břichu tak na zádech. Dostatečná velikost umožňuje použití i u starších nosících se dětí.Gumička v okraji kapsy umožňuje dokonale stažení a vytvoření "vaku", který udržuje optimální teplotu pro nošené dítě. 
  K výrobě je použito velmi kvalitního třívrstvého membránového materiálu Soft Shell ® od italské firmy Pontetorto, který poskytuje vynikající teplotní komfort a má špičkové termoizolační vlastnosti a je nepromokavá.. (nenahrazuje pláštěnku, poněvadž nemá podlepené švy)
  Ochrenné kapsy jsou jedno velikostní v různých barvách. Aktuální nabídku a podrobné informace naleznete v našem e-shopu.

   

  Ponča na nošení dětí

  Pončo pro nošení dětí - Soft ShellPončo na nošení dětí z fleece

  Tato ponča jsou velmi vhodná pro těhotné maminky a jsou přizpůsobena i pro nošení miminek v šátku. Miminko lze nosit jak vpředu tak na zádech. Jsou vyrobena se zapínáním na knoflíky které uzavírají otvor pro hlavu miminka a na boku sešita čímž vznikly rukávy. Toto zpracování a použité materiály zaručují jak mamince tak miminku skvělý tepelný komfort. Jsou opatřena praktickou odnímatelnou kapuckou pro maminku.
  Použití je velmi jednoduché, stačí vklouznout hlavou do otvoru a je to.
  K výrobě je použito velmi kvalitních materiálů a to fleece TECNOPILE®  nebo  Soft Shell ® od italské firmy Pontetorto
  Ponča jsou jedno velikostní v různých barvách. Aktuální nabídku naleznete v našem e-shopu

   

  Softshellové bundy pro nošení dětí

  Softshellová bunda pro nošení Softshellová bunda pro nošení
  Softshellová bunda pro maminky, které nosí své dítě v nosítku nebo v šátku.
   Zabezpečí maminku i dítko před chladem i deštěm. Je určena jak pro nošení miminek, tak pro dvou až tříleté dítě a uzpůsobena pro nošení na břiše i na zádech.
  Střih je vytvořen tak, aby se bunda dala používat i na běžné nošení. Lze přikoupit i vsadku která umožní používání bundy již v těhotenství.
  Součástí bundy je oddělávací kapuce a vkládací díl s přídavným dílem pro zakrytí hlavičky. Bunda má skrytý zadní zip, svislé kapsy, skryté stahování v pase a vodoodpudivé zipy. S použitím fleecové mikiny (pro nošení dětí vpředu a vzadu) pod tuto bundu, je možné nosit i v zimě.
  Softshellové bundy na nošení dětí nabízíme ve čtyřech barvách a velikostech. Podrobnější informace a kompletní nabídku naleznete v našem e-shopu

   

  Fleecové mikiny pro nošení dětí

  Fleecová mikina pro nošení dětí Fleecová mikina pro nošení dětí Fleecová mikina z Polar feecu s s oboustrannou antipillingovou (protižmolkovou) úpravou, vhodná pro nošení dětí jak na břiše tak i na zádech, zajišťující tepelný konfort v chladném počasí. Je svělým doplňkem k softshellovým bundám.
  Mikina je určena pro maminky, které nosí své dítě v nosítku nebo v šátku. Je vhodná jak pro nošení miminek, tak pro dvou až tříleté dítě. Střih je vytvořen tak, aby se dala používat i na běžné nošení. Mikinu je možno za použití dodané těhotenské vsadky nosit i v těhotenství
  Ve spodní části mikiny jsou všity gumičky s brzdičkami, při stažení na dítě nefouká. Vkládací díl se reguluje nahoře gumičkou. V pase jsou skryté gumičky na stahování.
  Materiál Polar fleece si získal na trhu svou stálou pozici právě pro svoje skvělé tepelně-izolační vlastnosti, vynikající stálobarevnost a velkou pevnost, snadnou údržbu a nízkou hmotnost finálních výrobků.
  Fleecové mikyny nabízíme ve čtyřech barvách a velikostech. Podrobnější informace a kompletní nabídku naleznete v našem e-shopu

   

  Softshelový kabát

  Softshellový kabát pro nošení dětí a miminek ŠanamiKabát na Pro maminky které chtějí vypadat i při nošení elegantně nabízíme kabát z moderního materiálu softshell. Použití tohoto materiálu zajišťuije nejen tepelný konfort, ale i chrání před vhkem díky membráně která nepropustí vodu dovnitř, ale umožní odvětrání vodní páry.
  Tento softshellový kabát je pro běžné nošení konstruován na zapínání na druky a nosící vsadka se připíná na zdrhovadlo. Lze přikoupit i vsadku která umožní používání kabátu již v těhotenství. Obě vsadky jsou šířkově nastavitelné pro vaše pohodlí a eleganci.
  Kabát lze také v pase doaldit gumičkami na správnou šířku. Rukávy jsou řešeny tak že se dají podle potřeby zkrátit ohrnutím.
  Vzorovaný potisk softshelu dodává kabátu nebývalou eleganci a punc exkluzivity a použití funkčního materiálu kterým je léty ověřený softshell zase zaručuje skvělé užitné vlastnosti
  Tento softshellový kabát zakoupíte v našem e-shopu

  Kontaktujte nás

    E-mail: sanami@centrum.cz
    Tel.: 499 599 250
    Mob.: 605 327 450

  Naše výrobky

  Číst dáleVyberte si z našeho širokého sortimentu šátků na nošeni miminek a oblečení pro nošení dětí.

  Úvazy šátků

  Číst dáleMiminka se v šátku dají nosit nejrůznějšími způsoby. Přehled nejznámějších úvazů nabízíme v našem článku.

  Kurzy vázání

  Číst dáleVázat šátek se naučíte i vy. Nabízíme pravidelné kurzy vázání pořádané v Praze, Brně a v Týništi nad Orlicí. Termíny

  Šátky na nošení dětí a miminek